Juhendite blanketid

Vajadusel on võimalik juhendile lisada blankette. Blankett on osaliselt eeltäidetud andmetega ettevõtte dokumendi vorm.

Õpetaja liideses saab koolitaja juhendile lisada blankette. Blankett on seotud kindla juhendiga. Ühel juhendil võib olla üks või mitu blanketti. Juhendile lisatud blankettide arv ei ole piiratud. Igal blanketil on pealkiri ja fail. Blanketti saab juhendile lisada ka lingina. Blanketil ei ole kehtivusaega – blankett kehtib selle kustutamiseni koolitaja poolt.

Õpilase liideses juhendi juures kuvatakse blankette, mida saab alla laadida. Juhendi kehtivuse möödudes ei saa õpilane arhiveeritud juhendi blanketti alla laadida.

Õpilase liideses juhendite nimekirjas on lisatud veerg „blanketid”. Juhendile, millele on lisatud blanket(id), kuvatakse veerus märget „Blanketid”, ning sulgudes kuvatakse lisatud blankettide arvu. Klikkides märkel „Blanketid” avaneb vaheleht, kus kuvatakse juhendile lisatud blankettide nimekirja. Klikkides soovitud blanketi pealkirjal, avaneb blankett.

Blanketi lisamine juhendile

Blanketi lisamiseks juhendile vali õpetaja liidese peamenüüs „Juhendid”. Leia juhend. Juhendi avamiseks kliki valitud juhendil. Vali sakk „Blanketid”. Kui soovid juhendile lisada blanketti failina, kliki valikul „Lisa fail”. Täida väli „Pealkiri” ja lae üles fail.
Juhendile lisatud blanketti kuvatakse järgmiselt: blanketi pealkiri, URL, üleslaadimise kuupäev ja kellaaeg. Viimane veerg „Kustuta” abil saab blanketi eemaldada juhendilt.

Kui soovid juhendile lisada blanketti lingina, kliki valikul „Lisa link”. Täida väli „Pealkiri” ja väljale „Link” lisa blanketi link. Vajadusel kustuta aadressirealt eeltäidetud märge http://
Juhendile lisatud blanketti kuvatakse järgmiselt: blanketi pealkiri, URL, üleslaadimise kuupäev ja kellaaeg. Viimane veerg „Kustuta” abil saab blanketi eemaldada juhendilt.

Blanketi muutmine või kustutamine

Juhendile lisatud blanketti saab vajadusel muuta või kustutada.

Juhendile lisatud blanketi muutmiseks tuleb see kustutada juhendi juurest ning üleslaadida uus muudetud dokument. Blanketi kustutamiseks vali õpetaja liideses „Juhendid”. Leia juhend. Juhendi avamiseks kliki valitud juhendil ning seejärel kliki sakil „Blanketid”.

Juhendile lisatud blankette kuvatakse nimekirjas järgmiselt: blanketi pealkiri, URL, üleslaadimise kuupäev ja kellaaeg ning viimane veerg „Kustuta”. Blanketi kustutamiseks kliki viimases veerus kuvatud ikoonil, misjärel blankett eemaldatakse juhendilt.
Uue muudetud sisuga blanketi saab lisada klikkides valikutel „Lisa fail” või „Lisa link”.