Osalejad

Kursuse avatud andmete lehel teemaploki “Seotud inimesed” saki “Registreerimine” all saab kursusele lisada õpilasi ja õppegruppe. Kursuse osalejaks saab registreerida õpilasi, kes on õppekeskkonda registreeritud õpilasena ning kelle staatus on aktiivne. Õppegrupp, mida soovitakse kursusele lisada on eelnevalt koostatud.

Kursusele saab õpilasi automaatselt registreerida, kui koolitaja on aktiveerinud valiku “Kõik uued õpilased registreeritakse sellele kursusele automaatselt”. Sel juhul lisatakse kursuse kestel automaatselt kursuse osalejaks iga andmebaasi registreeritud uus õpilane.

Kui kursus on avatud õpilastele iseseisvaks registreerimiseks, saab koolitaja selles valikus õpilaste registreerimisi kinnitada või tagasi lükata.

Õpilase või õpilaste lisamiseks kursusele vali op: Lisa rippmenüüst “Registreeri õpilased”. Leia õpilane või õpilased otsinguandmete abil. Märgi leitud õpilane või õpilased ja salvesta andmed.

opilase-registreerimine
Õppegrupi lisamiseks kursusele vali op: Lisa rippmenüüst “Registreeri õppegrupp”.

oppegrupi-lisamine

Märgi kuvatud valikus õppegrupp või õppegrupid ja salvesta andmed.

Kui õpilane on end registreerinud kursusele, kinnita või lükka tagasi tema registreering. Märgi õpilane ja vali op:Lisa rippmenüüst kas “Kinnita valitud registratsioonid” või “Lükka tagasi valitud registratsioonid”.

opilase-kinnitamine