Õpilase testis antud vastused

Õpilase testis antud vastuste tulemuste vaatamiseks vali sakk „Kursuse tulemused” ning valitud hindamise vorm (eksamitest, kontrolltöö test) valikus “Vaata detailseid tulemusi”. Kliki valitud õpilase tulemusprotsendil ja vali op:valikud – Õpilase vastused.

Õpilase vastustena kuvatakse kõiki testis esitatud küsimusi (sh avatud küsimusi), küsimuste valikvastuseid või õpilase lisatud vastused ja tulemuse punkte küsimuste kaupa. Selles valikus ei kuvata kontrolltöö välise testi või ülesande vastuseid.

Õpilase testis antud vastuseid saab jälgida nii aktiivse kui arhiveeritud kursuse tulemuste juures. Arhiveeritud kursuse testis antud vastuseid saab jälgida valikus „Ajalugu ja raportid”.

Õpilase vaates saab jälgida õpilase testis antud vastuseid juhul, kui eksami või kontrolltöö vormistamisel on koolitaja valinud võimaluse näidata õpilastele vastuste kommentaare. Õpilase vaates kuvatakse testi tulemusi küsimuste kaupa: küsimust, õpilase valitud või lisatud vastust, tulemusprotsenti ja lisatud kommentaari

Arhiveeritud kursuse juures kuvatakse avatud küsimuse vastuseid valikus „Eelmised kursused”.